PEDOP s.r.o. - středisko Rousínov

PEDOP s.r.o. - středisko Rousínov


Zabýváme se sběrem a výkupem stavebních a demoličních odpadů a jejich následnou recyklací.

Vnitrostátní a mezinárodní doprava.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

PEDOP s.r.o. - středisko Rousínov
Velešovická 1327/36
683 01, Rousínov - Slavíkovice
IČO: 27705374

Kontakt

Telefon: 517 370 019
Mobil: 603 284 029
E-mail: pedop@pedop.cz
Web: www.pedop.cz

Otevírací doba

Po - Pá:  7:00 – 10:30 / 11:30 – 16:00 hod.

O nás

Společnost PEDOP, s.r.o. vznikla v roce 1999. Od počátku byla hlavním zaměřením vnitrostátní a mezinárodní kamionová doprava sklápěcími návěsy. Tato činnost trvá i v současné době. Zároveň se společnost zabývá těžbou a prodejem kamene a drceného kameniva "moravská droba" (kamenolom Baldovec) a dále také těžbou a prodejem slévárenského písku (pískovna Nýrov).

Na překladišti v Rousínově zajišťujeme překládku převážně volně ložených materiálů. Zboží je možné skladovat v zastřešených halách nebo na venkovních zpevněných plochách. Překládku lze zajistit i z železničních vozů, k nám na sklad, popřípadě do nákladního vozu, s následnou expedicí přímo k zákazníkovi. V našem areálu máme k dispozici 7 000 m2 ploch v zastřešených halách a 5 000 m2 venkovních betonových ploch. Naší technikou překládáme jak palety, tak volně ložené materiály, jako je kovový odpad, surové železo, posypovou sůl, písky, štěrky, uhlí, brikety atd.

Naše nakládací technika má k dispozici certifikované a kalibrované váhy. Proto máme vždy pod kontrolou, kolik materiálu se na vozidlo naložilo. V areálu je také betonová mostová váha pro vážení nákladních vozidel při výjezdu.

Sortiment

Kameniva, písky, oblázky a kameny, zeminy, recykláty, tuhá paliva  

Doprava a mechanizace

 

Disponujeme vozidly pro mezinárodní dopravu. Jsou schopné za sebou táhnout různé typy návěsů. Od speciálních přeprav, např. masokostních mouček, po klasické přepravy palet.

Pro přepravu zemědělských komodit certifikát GMP. Pro přepravu masokostních mouček jsme v registru státní veterinární správy a můžeme přepravovat masokostní moučky kategorie 1, 2, 3. Pro přepravu odpadů v Itálii certifikát ALBO. Dále zajišťujeme přepravy paletového zboží klasickými plachtovými návěsy, včetně ADR

Naše vozidla používají implementovaný systém GPS, který nám pomáhá je mít vždy pod kontrolou a zabezpečená. Díky tomu jsme schopni pružně reagovat na nečekané okolnosti a zajistit, že náklad vždy dorazí v pořádku a v co nejkratším čase.

Jsme vybaveni také vlastním autoservisem a pneuservisem. To nám umožňuje udržovat naše vozidla stále ve stoprocentním stavu. S jakýmikoliv dalšími dotazy ohledně dopravy nebo i našich servisů nás prosím neváhejte kontaktovat.