Matěj Pelant - zemní práce

Zemní a zahradní práce pásovým minibagrem, travním traktorem a dalšími stroji a nástroji.

Adresa

Matěj Pelant - zemní práce
Třebichovice 59
273 06, Libušín
IČ: 86955756

Provozní doba

Kontakt

Telefon 723 075 957

Na koho se obrátit

Matěj Pelant
723 075 957


Sortiment

Zemní práce pásovým minibagrem Takeuchi TBO-16. Průjezdná šířka 1 metr, výška 2,40m. Měkké gumové pásy jsou šetrné a neponičí dlažby nebo upravené cesty. Maximální hloubka výkopu je 2 metry, minimální šířka 25cm. Radlice se hodí pro drobnější úpravy terénu (rovnání, odhrnování…). Rozšiřovací podvozek zajišťuje lepší stabilitu. Vhodný pro výkopy pro telefonní, kanalizační, vodovodní a další přípojky, dále pro hloubení bazénů, základů, menších jímek apod. Díky jeho velikosti je možná manipulace téměř v jakémkoli prostoru a nezanechá po sobě nepořádek a vedlejší škody.


Vrtání děr profesionálním zemním vrtákem o průměru 15, 25 nebo 40cm, který se nasadí jako nástavec místo lžíce na rameno minibagru. Menší průměr je vhodný zejména na sloupky na plot, větší pak např. na sázení stromků či betonové patky zahradních domků apod. Vrtáku nevadí drobné kamení ani kořeny křovisek.


Odvoz hlíny, sutě a dalšího odpadu přívěsným sklápěcím vozíkem. Nosnost 2 tuny (asi 1 m3), přesun materiálu na pozemku, po dohodě možnost dopravy písku, betonu, štěrku, destra, ornice (tříděná zemnina), a dalších sypkých materiálů. Přívěs uveze to samé co multikara, ale díky vozidlu s pohonem všch kol projede i do hůře dostupných míst.

 
Nabízím odtah na vleku nepojízdných osobních vozidel (do 2 tun) po celé ČR. Samozřejmostí je v rámci možností pomoc s případným vyproštěním terením vozem Mitsubishi Pajero.

 


Doprava a mechanizace

  • Minibagr
  • Komunální malotraktor
  • Zemní vrták 15, 25 nebo 40 cm

 


Reference

Fotogalerie