PRŮMYSLOVÉ PODLAHY PLAČEK a.s. - Brno

PRŮMYSLOVÉ PODLAHY PLAČEK a.s. - Brno

Pokládka průmyslových podlah a vlastní výroba materiálů pro povrchovou úpravu betonových podlah.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

PRŮMYSLOVÉ PODLAHY PLAČEK a.s. - Brno
Majrov 630
664 11, Zbýšov
IČO: 25362836

Kontakt

Telefon: 608 888 506,
Fax: 571 653 416
E-mail: office@ppplacek.cz
Web: www.ppplacek.cz

O nás

V roce 1998 se společnost transformovala na akciovou společnost, došlo tedy k oddělení výkonného vedení firmy od vlastníků. Roční růst tržeb je v průměru 10 až 15 %. Nejedná se tedy o překotný růst, ale stabilní upevňování pozic na trhu. Po deseti letech existence je firma stabilizovaná jak z hlediska finančního, tak po stránce postavení na trhu. V současné době má firma 25 stálých zaměstnanců. Na některé činnosti si najímáme externí dodavatele. Jedná se např. o dodávky izolací pod betonové podlahy.

Sortiment

Sortiment průmyslových podlah :

Betonové podlahy se vsypem
Dodáváme hlazené betonové podlahy prosté jako podklad pro další úpravy (např. dlažby, stěrky), nebo povrchově zušlechtěné minerálním vsypem. Ten se dodává ve standardním nebo metalickém provedení. Pracovní spáry jsou spojovány systémem péro drážka a ocelovými trny. Dilatační spáry se prořezávají do 1/3 tloušťky betonové desky. Povrch je po dokončení ošetřen lakem pro rovnoměrné vysychání. Maximální denní výkon je 1200 m² při volné ploše.

 

Stěrkové systémy ast

Jedná se o kompletní systém 8 typů povrchových úprav betonových podlah. Nabídka zahrnuje bezprašné nátěrové systémy, stěrkové podlahy, lité podlahy s teraco efektem (čipsy) a hlazené plastbetonové podlahy. Každý z nabízených typů odpovídá určitému stavu podkladu a budoucímu zatížení. Součástí sestavení nabídky je i proměření vlastností stávajícího betonu. Materiály jsou polyuretanové a epoxidové.
Systém pro venkovní použití - Latexfalt Parkdeck
Jedná se o systém využitelný zejména jako finální povrch pojížděných ploch, ať už nadzemních garáží, střech nebo venkovních parkovacích stání. Latexfatl Parkdeck je vysoce elastická podlaha na bázi bitumenové emulze a odolného minerálního posypu. Podlaha je hydroizolační, protiskluzová, s velmi dobrou mechanickou a chemickou odolností (včetně klimatických vlivů a rozmrazovacích prostředků).

 

Antistatické lité podlahy

Jedná se o elektrostaticky vodivé podlahy používané v elektroprůmyslu a nemocnicích. Podlaha má tloušťku 3 mm a je uzemněna. Svodový odpor se pohybuje v rozmezí od 5x10-4 až 10-6 Ohmů. Povrch je hladký a za sucha nekluzný.

 

Doplňující nabídka

Ve spolupráci s našimi stálými subdodavateli jsme schopni do naší dodávky zahrnout i tyto práce:

Provedení izolace proti zemní vlhkosti a radonu - používáme svařovanou plastovou folii Penefol.
Pěnobeton jako náhradu tepelné izolace (polystyren). Výhodou je možnost použít pěnobeton jako částečnou náhradu podkladního betonu. Výhodou pěnobetonu je malá stlačitelnost oproti klasickým tepelným izolacím.
Jsme tedy schopni dodat kompletní podlahu se zárukou od jednoho dodavatele za přijatelnou cenu a splnit tak základní požadavek většiny zákazníků.

 

Prodej materiálu a technický servis :
Veškeré další informace o nabídce našich materiálů včetně materiálových listů najdete na našich samostatných webových stránkách
Eva Němcová
tel.: 571 619 383
 

Technické listy
Certifikáty

Reference

Fotogalerie

Certifikáty

Na koho se obrátit

Zástupce
Michal Horáček
608 888 506

Ceník

Ceník podlah

Další adresy

Sídlo firmy:
Průmyslové podlahy Plaček a.s.
Pod lesem č.p. 2650
756 61 Rožnov pod Radhoštěm
Tel.: 571 653 416
Fax: 571 653 430
E-mail: office@ppplacek.cz

  

Polská dceřinná společnost Mabet - www.mabet.pl

Litevská dceřinná společnost UAB Grinduva - www.grinduva.lt

 


Skupina