Powerscreen ČR, s.r.o.

Powerscreen ČR, s.r.o.

Dodávky všech druhů průmyslových třídičů a drtičů používaných v kamenoprůmyslu, při recyklacích a třídění komunálního odpadu v statických, semimomobilních a mobilních aplikacích.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

Powerscreen ČR, s.r.o.
S.K. Neumanna 2708
530 02, Pardubice
IČO: 252 74 228

Otevírací doba

 

 

O nás

Společnost POWERSCREEN ČR, s.r.o. je autorizovaným a výhradním zástupcem největšího světového výrobce mobilních technologií společnosti POWERSCREEN GB Ltd. pro český a slovenský trh.

Sortiment

TECHNOLOGIE:

POWERSCREEN            

TŘÍDIČE :

 • Mobilní a semimobilní třídiče určené pro kamenoprůmysl a štěrkopískovny jsou umístěny na pásovém anebo kolovém podvozku s diesel-hydraulickým anebo elektrohydraulickým pohonem...  např.:
  • suché třídění hrubotřídiče
  • suché třídění, mobilní a semomobilní třídiče
  • mokré třídění – semimobilní a mobilní linky
  • dopravníkové pásy
  • recyklační třídiče

           DRTIČE :

 • výrobce mobilních drtičů na pásovém podvozku určených pro zpracování kameniva v kamenolomech a pro účely recyklace stavebního odpadu, asfaltů. Výhodou je vysoká mobilita, rychlá příprava na přepravu a jednoduchá obsluha. Variantně je možná i dodávka drtičů v statické verzi

TEREX WASHING SYSTEMS

PRANÍ:

 • Trvale vyvíjíme nové výrobky a řešení, aby společnost TWS zůstala na špičce odvětví praní materiálů, a průběžně zkoumáme nové materiály, nová odvětví i nové výzvy. TWS udává směr vývoje odvětví směrem ke kompaktním modulárním systémům pro zákazníky, kteří byli doposud omezeni kapitálově náročnými a vysoce nepružnými konvenčními řešeními.

TEREX MPS

MPS:

 • Společnost Terex® Minerals Processing Systems nabízí kompletní řadu zařízení zahrnující modely Terex® Canica, Terex® Cedarapids, Terex® Jaques a Terex® Simplicity, včetně nových modelů Terex®, které neustále vyvíjíme s cílem zvýšit vaši produktivitu a podpořit návratnost vašich investic.

TEREX ECOTEC

ECOTEC:

 • Řada Ecotec od společnosti Terex Environmental Equipment je v současnosti jednou z nejrozsáhlejších na trhu. Zahrnuje vysokokapacitní horizontální drtiče i výkonné bubnové třídiče. Koncoví uživatelé si mohou být jisti, že najdou správný stroj pro svou aplikaci.

Ostatní nabídka / odvodňovače, nožové pračky, transportní technika/

 Služby :

 

Reference

V naší republice najdeme drtiče i třídiče dodávané společností POWERSCREEN ČR, s.r.o. všude tam, kde jsou potřeba odolné a spolehlivé stroje. Proto je používají např. ve firmách Holcim, ZAPA, TARMAC, Českomoravský štěrk, AZS 98, Vokurka s.r.o., Berdych +, VSM servis centrum, COLAS, KARE Praha, Stavební recyklace Sokolov, MIROS Pardubice, Zepiko, Písník Kinský.

 

Více než 150 spokojených zákazníků na Českém a Slovenském trhu již od roku 1997.

Našimi zákazníky jsou například tyto společnosti: HOLCIM, AZS 98, ZAPA, EUROVIA, REMEX, ČESKOMORAVSKÝ ŠTĚRK...

 

Fotogalerie

 

Kvalita

Společnost Powerscreen ČR, s.r.o. je již na Českém trhu od roku 1997 a od roku 2000 i na Slovensku. Technologie námi dodávané mají dlouholetou tradici a jsou průkopníky v oboru. První mobilní technologie opustili výrobní závod společnosti Powerscreen GB Ltd. v Irsku již v roce 1963 a do dnes udávají trend vývoje. Společnost Powerscreen GB Ltd. je největším světovým výrobcem mobilních technologií pro zpracovávání přírodního kameniva a stavebních odpadů. S takto silným a stabilním partnerem jsme byli schopni dostát našim ambicím a stát se jedničkou trhu. Prosadili jsme se ne jen u velkých nadnárodních korporací, ale jsme schopni oslovovat střední a malé stavební či recyklační společnosti.