PREFA ŽATEC s.r.o.

Výroba dílců pro pozemní a inženýrské stavby, dále provádění staveb, zejména montáží prefabrikovaných konstrukcí pro občanskou, průmyslovou a zemědělskou výstavbu.Firma disponuje v areálu firmy
vlastní armovnou, která zabezpecuje
výrobu a montáž výztuže pro vlastní
potrebu výroby prefabrikátu a
soucasne je schopna svojí kapacitou
zajistit i objemnejší dodávky výztuže
dalším zákazníkum.

Adresa

PREFA ŽATEC s.r.o.
Leoše Janáčka 1270
438 01, Žatec
IČ: 63145898

Provozní doba

Kontakt

Telefon 415 726 222
Fax 415 726 001

Na koho se obrátit

Vedoucí obchodního oddělení Petr Stehlík
724 263 935

Vedoucí expedice Daniela Kubánková
415 727 339 , 721 732 202

Manažer obchodu, hlavní technolog Ing. Luděk Sahulka
725 851 760


O nás

Společnost PREFA ŽATEC s.r.o. je český výrobce velkého sortimentu stavebních dílců zejména pro pozemní a inženýrské stavby. Stěžejní činností firmy je výroba a realizace staveb montovaných železobetonových konstrukcí v občanské, průmyslové a zemědělské výstavbě. Firma je situována na okraji průmyslové zóny v Žatci, kde má závod již téměř 60-ti letou tradici jako výrobce betonového zboží. Vlastní projekční oddělení pokrývá potřeby na výrobní dokumentaci realizovaných staveb a navíc nabízí dodávky projektové dokumentace pro externí zakázky.

 


Sortiment

 


Doprava a mechanizace

Smluvní doprava po celé ČR i do zahraničí


Formovací technika a technika umožňující výrobu velkého množství plošné výroby (stěny, plotové desky, atd.); železobetových tyčových dílců bez omezení délky; vazníků délky 27m; velkoprostorových rámových dílců, opěrných stěn, atd.


Reference

 


Kvalita

PREFA ŽATEC s.r.o. zavedla a používá systém řízení jakosti ve všech svých hlavních činnostech. Vlastnictví certifikátu je důkazem snahy organizace o trvalé uplatňování systému kvality, provádění kvalitní práce a výrobků a otevřenou komunikaci mezi organizací a zákazníkem.


Certifikace