PREFA ŽATEC s.r.o.

PREFA ŽATEC s.r.o.


Výroba dílců pro pozemní a inženýrské stavby, dále provádění staveb, zejména montáží prefabrikovaných konstrukcí pro občanskou, průmyslovou a zemědělskou výstavbu.Firma disponuje v areálu firmy
vlastní armovnou, která zabezpecuje
výrobu a montáž výztuže pro vlastní
potrebu výroby prefabrikátu a
soucasne je schopna svojí kapacitou
zajistit i objemnejší dodávky výztuže
dalším zákazníkum.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

PREFA ŽATEC s.r.o.
Leoše Janáčka 1270
438 01, Žatec
IČO: 63145898

O nás

Společnost PREFA ŽATEC s.r.o. je český výrobce velkého sortimentu stavebních dílců zejména pro pozemní a inženýrské stavby. Stěžejní činností firmy je výroba a realizace staveb montovaných železobetonových konstrukcí v občanské, průmyslové a zemědělské výstavbě. Firma je situována na okraji průmyslové zóny v Žatci, kde má závod již téměř 60-ti letou tradici jako výrobce betonového zboží. Vlastní projekční oddělení pokrývá potřeby na výrobní dokumentaci realizovaných staveb a navíc nabízí dodávky projektové dokumentace pro externí zakázky.

Sortiment


Katalog Betonserver

Doprava a mechanizace

Smluvní doprava po celé ČR i do zahraničí


Formovací technika a technika umožňující výrobu velkého množství plošné výroby (stěny, plotové desky, atd.); železobetových tyčových dílců bez omezení délky; vazníků délky 27m; velkoprostorových rámových dílců, opěrných stěn, atd.

Kvalita

PREFA ŽATEC s.r.o. zavedla a používá systém řízení jakosti ve všech svých hlavních činnostech. Vlastnictví certifikátu je důkazem snahy organizace o trvalé uplatňování systému kvality, provádění kvalitní práce a výrobků a otevřenou komunikaci mezi organizací a zákazníkem.

Certifikáty