Přístroje na tryskání za vlhka - od firmy torbo® ENGINEERING KEIZERS GmbH

Admin 28.04.2011

Výhradní zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku přístrojů torbo®, vhodné zejména pro čištění povrchů, předúpravu povrchů před nanášením nátěrových hmot nebo prováděním sanačních prací.

  

torbo® přístroje na tryskání za vlhka jsou přístroje, které nahrazují tradiční pískování suchým pískem, které je sice účinné, ale extrémně prašné, a tudíž neekologické, navíc vhodné jen pro hrubé práce (např. pískování oceli).

Přístroje torbo®, které snižují prašnost o 95%, se používají ve více než 50 státech celého světa (Západní Evropa, USA, Jihoafrické republika, Blízky východ, Jižní Korea). Ve stavebnictví (ale i v mnoha dalších průmyslových odvětvích) se využívají především při rekonstrukcích a sanacích pro čistění povrchů, všeobecně pak pro předúpravu povrchů před nanášením nátěrových hmot nebo prováděním sanačních prací.

Díky možnostem, které torbo® přístroje poskytují, je možno s nimi provádět nejen hrubé a běžné, ale i velmi šetrné čištění povrchů, takže je lze využít jak při sanacích betonových povrchů, ale také např. při odstraňovaní starých nátěrů ze štukových omítek a při čištění památek (pískovec, traverin, dřevo).

V závislosti na výkonu použitého kompresoru mají prakticky neomezený dosah tryskacích hadic a jsou konstruovány tak, že jsou schopny čerpat vodu z beztlakového zásobníku. Dá se s nimi tedy pracovat i v místech, kde nejsou k dispozici žádné stávající rozvody. S vlastnostmi a možnostmi těchto přístrojů jsem se důkladně seznámil jako jednatel malé společnosti s ručením omezeným, která prováděla pískovací práce nejrůznějších druhů povrchů.

 

Kontakt :

Ing. Ladislav Janča dsts
Křižíkova 4
180 00 Praha 8
Telefon: +420 222 327 746
Mobil: +420 602 395 830
Fax: +420 222 327 746

Fax GSM: +420 602 206 715