Profibaustoffe CZ, s.r.o.

Vývoj, výroba a prodej vysoce jakostních stavebních systémů pro stěny, podlahy a fasády.
Nabízíme suché omítkové a maltové směsi, sanační, ušlechtilé a tepelně-izolační omítky, lepidla a doplňkové zboží, lišty, profily.

Adresa

Profibaustoffe CZ, s.r.o.
Vídeňská 140/113c
619 00, Brno
IČ: 479 12 162

Provozní doba

Kontakt

Telefon 511 120 311
Fax 543 213 948

Na koho se obrátit

ředitel Ing. Luděk Drobek
511 120 311

obchodní ředitel Vladimír Buchtík
724 950 567

vedoucí výzkumu a výroby Ing. Petr Dostál
602 591 043


O nás

Společnost Profibaustoffe CZ, s.r.o. je dceřinnou společností rakouské firmy Profibaustoffe Austria GmbH a na českém trhu působí již od roku 1993. Výrobky renomované značky PROFI-STAVEBNÍ HMOTY (PROFI-BAUSTOFFE) jsou vyráběny ve výrobním závodě v rakouském Ernstbrunnu. Již od svého založení v roce 1883 je výrobní závod zárukou kvality a spolehlivosti. Důraz je kladen na vývoj, výrobu a prodej vysoce jakostních stavebních systémů pro stěny, podlahy a fasády.


Sortiment

Systémové komponenty jsou navzájem optimálně sladěny a díky inteligentní souhře našich stavebních hmot dosáhnete obzvláště kvalitního systémového řešení s dlouhou životností pro zdi, podlahy a fasády :

 

Zateplovací systém PROFI :

- Stavební hmoty s dlouhou životností a vysokou kvalitou

- Spolehlivé systémové řešení

- Profesionální poradenství a servis

- Vhodné pro novostavby nebo renovace

 

Sanační omítkový systém PROFI :

- Sanační stavební hmoty nejvyšší kvality

- Kompetentní poradenství a servis

- Spolehlivý systémový přístup

- Pro vlhké a prosolené zdivo

 

Produkty :

- Zdící malty 

- Speciální materiály

- Omítky

- Sanační systém

- Betony a potěry

- Vápno

- Ostatní

- Povrchové úpravy

- Faradayus, Feng-Shui

- Zateplovací systémy

 

 Speciální produkty :

- Omítka Anti - Aging -  Putz

- Ochranné omítky

 

Asistent barev

 

Služby :

- Vlhkostní průzkumy

V oblasti sanace vlhkého zdiva nabízíme našim zákazníkům provedení vlhkostního průzkumu včetně návrhu sanačních opatření pro konkrétní stavební případ. Vlhkostní průzkum provádí kvalifikovaný pracovník firmy  Profibaustoffe CZ, s.r.o.

 

Provedení zkušebních vzorků :

V rámci výběrového nebo nabídkového řízení  v případě zájmu aplikuje technik firmy  Profibaustoffe CZ, s.r.o. zkušební vzorky nabízených omítek přímo na stavbě. Zákazník tak má možnost se seznámit s technologií zpracování a je schopen lépe posoudit dosaženou úroveň povrchové úpravy.

 

Pronájem omítací techniky :

Pro zpracování omítek, malt a betonů zajišťujeme pronájem potřebné omítací techniky a strojního zařízení. Dle požadavku zákazníka a podmínek na stavbě navrhneme optimální řešení z hlediska logistiky a zpracování. Naši servisní technici zajišťují návoz techniky na stavbu, její zprovoznění a zaškolení obsluhy

 

Servis omítací techniky :

Servis pronajatého zařízení a omítací techniky zabezpečují technici firmy Profibaustoffe CZ, s.r.o. max. do 24 hodin od vyrozumění.

 

Zpracování cenových nabídek :

Obchodně-techničtí zástupci firmy Profibaustoffe CZ, s.r.o. provádějí na vyžádání zpracování cenových nabídek, zahrnujících výběr vhodných materiálů pro konkrétní stavbu včetně technologie jejich zpracování.

 

Odborné konzultace :

Pracovníci firmy  Profibaustoffe CZ, s.r.o. jsou kdykoliv k dispozici poskytnout odborné informace týkající se nabízených materiálů a služeb.

 


Reference

viz odkaz


Certifikace