ProfiTech CZ, s.r.o.

Přeprava, manipulace betonu a sypkých hmot - badie na beton, koše na beton. Manipulace s materiálem na paletách - paletové vidle, vidle na palety, závěsy na palety. Kontrolní revizní a údržbové práce - pracovní klece, pracovní koše. Zvedání a manipulace s betonovými nebo prefa prvky - manipulační kleště a svěrky. Přeprava materálu na stavbách - vyklopné a víceúčelové kontejnery. Bezpečnost na stavbách - přechodové lávky, výkopové lávky, mobilní zábrany. Výhradní zástoupení EICHINGER EQUIPMENT.

Adresa

ProfiTech CZ, s.r.o.
Kočí - areál firmy
538 61, Kočí u Chrudimi
IČ: 274 79 145

Provozní doba

Kontakt

Telefon 469 625 237
Fax 469 625 237
Mobil 774 727 444

Na koho se obrátit

Jednatel Daniel Kubelka
774 300 057


O nás

Nabízíme široký sortiment stavebního příslušenství pro stavební a strojírenská odvětví - v oblasti bádie na beton a paletové vidle nabízíme nejširší sortiment v ČR. Veškeré příslušenství dodáváme za velmi výhodných cenových a dodacích podmínek.


Sortiment

 


Reference


Certifikace


Bezpečnost je u nás na prvním místě - všechny produkty dosahují vysoké kvality provedení a testování před uvedením do provozu. Dalším sortimentem jsou dodávky vybavení a zařízení staveb. Součástí každého výrobku jsou veškeré atesty a normy, které splňují evropská nařízení. Spolupracujeme s předními dodavateli z EU v tomoto oboru. ProfiTech CZ s.r.o. zastupuje tyto firmy v Česku.