PROGRESS GROUP Representation in Czech and Slovak Republic

PROGRESS GROUP Representation in Czech and Slovak Republic


Přední dodavatel technologií pro výrobu prefabrikovaných betonových prvků.

Stroje a zařízení pro prefa provozy a armovny.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

PROGRESS GROUP Representation in Czech and Slovak Republic
Envelopa Office Center, tř.Kosmonautů 1221/2a
779 00, Olomouc
IČO: IT01148850215

O nás

Firma PROGRESS GROUP poskytuje kompletní řešení pro výrobce betonových prefabrikátů a dodavatele ocelových výztuží (armovny). Dodávané stroje a výrobní linky jsou určeny pro výrobu prefabrikovaných stěnových dílců,stropních panelů, předpjatých dutinových panelů a dalších konstrukčních prefabrikátů. Dodáváme též kompletní technologické linky pro armovny.

PROGRESS GROUP se skládá z 5 strojírenských společností EBAWE Anlagentechnik, Progress Maschinen & Automation, Tecnocom, Echo Precast Engineering, UltraSpan Technologies a dále z výrobce prefabrikátů PROGRESS a dodavatele softwaru Progress Software Development.

Díky širokému portfoliu celé skupiny firem a cenným synergiím nabízí PROGRESS GROUP zákazníkům jako dodavatel vždy kompletní řešení „na klíč“.

Sortiment

Karuselové linky usnadňují automatizovanou přepravu palet z jednoho pracoviště na druhé. Pomocí různých strojů se stěnové a podlahové prvky vyrábějí v několika jednotlivých operacích. Moderní zokruhované systémy výrazně zvýší rychlost výroby a ušetří náklady nejen na zaměstnance. Standardizované postupy rovněž zajišťují trvale vysokou kvalitu konečného výrobku.
 
Automatizovaná komplexní řešení pro výrobu betonářské výztuže na míru.
 
Stroje a zařízení pro stacionární výrobu umožní dosažení extrémní flexibility i na velmi omezených výrobních plochách, snižují náklady na údržbu a usnadňují obsluhu a celý proces výroby prefabrikátů. 
Stacionární výroba se provádí s následujícími typy bednění: pevné a sklopné stoly, vertikální bateriové formy, formy pro nosníky, sloupy, průvlaky, stropní desky (i předpjaté), formy pro 3D prvky.
 
Stroje a zařízení pro výrobu prvků z předpjatého betonu tedy stavební technologii, která řeší problém nízké pevnosti betonu v tahu.
 
Kompletní dodavatel s celkovým softwarovým řešením pro přípravu práce, výrobu a analýzu procesů.
 

Na koho se obrátit

Zástupce pro Česko a Slovensko
Jan Ledvinka
Mobil: +420 777 777 757
Oblastní manažer prodeje
Konrad Hübner
Mobile: +49 151 163 345 66

Další adresy

Zastoupení v ČR a SK:

PROGRESS GROUP Representation in Czech and Slovak republic
Envelopa Office Center, tř.Kosmonautů 1221/2a
779 00 Olomouc
IČO: IT01148850215
 

Sídlo firmy:

PROGRESS GROUP Headquarters
Julius-Durst-Straße 100
I-39042 Brixen (BZ) – Italy


Zařazení do kategorií