RB IZOL s.r.o.

Sanace zdiva, hydroizolace, sanace železobetonových konstrukcí, hydroizolace a sanace sklepů.

Adresa

RB IZOL s.r.o.
Na Kopci 327/3a
735 64, Havířov - Dolní Suchá
IČ: 281 39 691

Provozní doba

Kontakt

Telefon 608 854 283

Na koho se obrátit

Jednatel Stanislav Polášek
608 854 283

Jednatel Robert Bartoník
608 854 253


O nás

Společnost RB IZOL vznikla v roce 1998 sdružením dvou osob OSVČ. Klíčové období pro nás nastalo v roce 2004, kdy jsme začali spolupracovat s významnými výrobci stavební chemie a tuto spolupráci stále udržujeme a snažíme se ji dále rozšiřovat.


Sortiment

Sanace zdiva

Jednou z hlavních činností naší firmy je provádění sanace vlhkého zdiva. Zdivo sanujeme několika metodami, mezi nejčastější jsou podřezání zdiva strojní řetězovou pilou nebo netlakové i tlakové injektaže. Sanované zdivo ošetříme kvalitními sanačními omitkami.

sanace zdiva detmarovice 1 sanace zdiva detmarovice 2

 

 

Hydroizolace

Provádíme veškeré hydroizolace spojené se stavební chemií od izolace vodojemů, ČOV, nádrží, jímek, bazénu, šachet, žump až po izolace balkónů.

hydroizolace 1 hydroizolace 2

 

 

Sanace železobetonových konstrukcí

Všechny zakázky provádíme s největší pečlivosti na technologický postup při aplikacích daných materiálů. Používáme výhradně kvalitní materiály renomovaných výrobců.

sanace zelezobetonovych konstrukci 1 sanace zelezobetonovych konstrukci 2

 

Hydroizolace a sanace sklepů

V případě, že nelze odlehčit vlhkosti nebo odkopáním, zaizolováním z venčí a drenážemi, dovedeme řešit sanaci zdiva i z vnitřní strany. Umíme zastavovat průniky vody do sklepů přes betonové, ale i cihlové zdivo. Tyto práce provádíme za pomocí injektáží, hydroizolačních stěrek a sanačních omítek.

hydroizolace a sanace sklepu 1 hydroizolace a sanace sklepu 2

 

 


Reference

Reference

Články a informace


Kvalita

Naše specializace spočívá v používání stavební chemie, nátěrů a stěrek od renomovaných světových výrobců. Tyto aplikace můžeme provádět jak z pozitivní tak i z negativní strany konstrukce z hlediska tlaku vody.
Dále provádíme speciální hydroizolace s vysokou odolností vůči chemikáliím ať už organickým či anorganickým, jako jsou například louhy, kyseliny a ropné produkty. Tyto povlaky mají použití zejména v průmyslu, čistírnách odpadních vod apod.

 

Několik let spolupracujeme s našími partnery společnostmi viz Betonserver.cz : Novakraft s.r.o.  a  STATICS plus s.r.o.