SASTA CZ, a.s.

SASTA CZ, a.s.


Specializujeme se na oblast sanací a zakládání staveb. Provádíme komplexní sanace a rekonstrukce stavebních objektů a historických památek, včetně jejich statického zajištění.

Nabízíme hloubkové spárování zdiva, spínání objektů, mikropiloty .


Jak nás kontaktovat?

Adresa

SASTA CZ, a.s.
Votroubkova 546/11
620 00, Brno - Brněnské Ivanovice
IČO: 26240980

Kontakt

Telefon: 544 422 351
Fax: 544 422 369
E-mail: info@sasta.cz
Web: www.sasta.cz

O nás

Už od roku 1997 pomáháme řešit problémy s vašimi stavbami. Specializujeme se na sanační práce, provádíme zakládání staveb, řešíme rekonstrukce stavebních a památkově chráněných objektů, včetně jejich statického zajištění. Podíleli jsme se například na rekonstrukci hradu Špilberk nebo zámku Slavkov.  Klíčem k  vaší spokojenosti je nejen používání speciálních technologií, ale především odbornost a profesionalita našich zaměstnanců.

 

Doprava a mechanizace

Mimo běžného vybavení a pracovních pomůcek je firma vybavena pro vrtání a injektážní práce, provádění stříkaných betonů, torkretů a strojního hloubkového spárování.

- vrtnými soupravami Lumesa, Hütte, Würth
- vrtným nářadím
- injektážními soupravami
- napínacím zařízením
- kompresory na stlač. vzduch
- údržbou a dílnou
- autodopravou

Reference

Stavby, které jsou neodmyslitelně spjaté s historií naší země, ale i nové a moderní budovy. Díky rozsahu a kombinaci technologií umíme realizovat projekty s různými specifickými požadavky. Prohlédněte si naše reference za několik posledních let.

Aktuality

Kvalita

Jsme držiteli certifikátu ČSN EN ISO 9001 a ČSN EN ISO 14001, člen Sdružení pro sanace betonových konstrukcí (SSBK).

Certifikáty