SCREEN SERVIS spol. s r.o.

Průmyslová síta, děrované plechy, tahokovy, technické a filtrační tkaniny, dopravní pásy, laboratorní síta a stroje, podlahové rošty a výrobky z těchto materiálů

Adresa

SCREEN SERVIS spol. s r.o.
Luběnice 156
783 46, Luběnice
IČ: 258 64 203

Provozní doba

po - pá  07.00- 16.00 /po domluvě kdykoli/

Kontakt

Telefon 585 311 452
Fax 585 311 462

Na koho se obrátit

Vedoucí prodeje průmyslových sít Mgr. Drahomír Lolek
585 311 462 , 602 520 066


O nás

SCREEN SERVIS, spol. s r.o. je dynamická společnost vybudovaná na základě tradice, zkušeností a odborné specializace všech zaměstnanců, společníků a partnerů. Společnost byla založena v roce 1996 a postupem času se vyprofilovala ve firmu s pravděpodobně nejúčelnější nabídkou průmyslových sít v české republice.


Sortiment

  Nabídka začíná nejjemnějšími druhy drátěných tkanin, výstřihy z tkanin a drátěnými filtračními pásy, pokračuje síty určenými k třídění a odvodňování materiálů, děrovanými plechy, tahokovem a končí kovovými mřížemi. Síta je možno vyrábět jako pletená, bodově svařovaná, tlakově svařovaná či perforovaná.

  Všechny tyto výrobky můžeme vyrobit z obyčejných ocelí, barevných či nerezových materiálů a jsou dodávány v standardních velikostech nebo na míru.

 

  Další oblastí námi dodávaných výrobků jsou tzv. typová síta (harfová, strunová, štěrbinová, prstová atp.), která jsou vyráběná kombinací kovových a polyuretanových materiálů s určením pro zpracovatelský průmysl. Špičkovým výrobkem této skupiny jsou gumové a polyuretanové třídící plochy či stavebnicové systémy přinášející uživatelům nové možnosti ve funkčnosti a životnosti sít.

  Neméně důležitou součást naší nabídky tvoří drátěné a destičkové dopravní pásy, pohonová kola a bubny pro pásy, jakožto i celé dopravníky.

  Doplňkový sortiment představují síta a stroje pro laboratorní sítovou analýzu, filtry vyráběné z technických tkanin a perforovaných materiálů, pochůzné nebo pojezdové rošty v provedení pozink či nerez.

 

 

Novinky

29/42013
 

V minulém období jsme vyráběli několik zajímavých typů filtrů. U všech uvedených příkladů nám zákazník sdělil svou představu a po vzájemných konzultacích jsme společně vypracovali finální podobu filtru.

 

Pletivo, ploty a příslušenství :

 

www.ploty-síta.cz


Doprava a mechanizace

Dodavatelem na místo odběratele.

 


Kvalita

Katalogy ke stažení

ISO 9001:2009

Obchodní podmínky screenservis.cz

Obchodní podmínky eshopu ploty-sita.cz

Zákon o elektronické evidenci tržeb


Certifikace


Snahou společnosti Screen servis spol. s r.o. je zjednoznačnění a dokumentování firemních procesů ovlivňujících jakost produktů a služeb a proto se v roce 2002 stala držitelem certifikátu jakosti ČSN EN ISO 9002, který vydal Český lodní a průmyslový registr se sídlem v Praze. Jméno společnosti Screen servis spol. s r.o. neznamená jen tradici a přední postavení na trhu, ale je především zárukou kvality, spolehlivosti a důvěryhodnosti.