ŠKVÁRA produkt, s.r.o.

ŠKVÁRA produkt, s.r.o.

Výroba a prodej betonových výrobků, sortiment dlažeb, obrubníků, palisád, prvků pro odvodnění, zatravňovacích tvárnic atd..


Jak nás kontaktovat?

Adresa

ŠKVÁRA produkt, s.r.o.
Nové Dvory - Kamenec 3439
738 01, Frýdek - Místek
IČO: 268 33 336

Kontakt

Telefon: 558 626 732,
Fax: 558 626 732
E-mail: skvarasro@volny.cz
Web: www.skvarasro.cz

O nás

Firma ŠKVÁRA produkt, s.r.o. se zabývá výrobou betonových a okrasných prvků, zvláště pak plotových stříšek, ode dne svého vzniku, který se datuje k roku 1992. Firma je umístěna ve vlastních výrobních prostorách ve Frýdku-Místku.

Sortiment

Hlavní výrobní zaměření firmy je široký sortiment dlažeb, obrubníků, prvků pro odvodnění, zatravňovacích tvárnic a v prvé řadě plotů atd. Naší největší konkurenční výhodou jsou příznivé pořizovací náklady, maximální pevnost, trvanlivost, vysoká odolnost a rychlost zhotovení produktů.

 

Kategorie produktů :

 

V současné době se kromě prodeje betonových výrobků zaměřujeme také na precizní a rychlé provedení montáže plotů a pokládky dlažby našimi zkušenými zaměstnanci, také bezplatné poradenství, včetně cenové kalkulace a zajištění dopravy materiálu až k Vám a to díky dobré spolupráci s několika spedičními společnostmi.

 

Aktuálně :

 

Podhrabová deska, ideální řešení pro Váš plot ...

Váš starý plot už pomalu chátrá a potřeboval by co nejdříve vyměnit za nový? Vám se ale nechce ani investovat přehnanou částku, ani trávit víkendy nad betonováním podezdívky a stavbě plotu. Ideální řešení, díky němuž bude stavba plotu hračka.

Podhrabové desky jsou vhodné pod plastové i dřevěné výplně. Desky usazujeme do námi dodaných betonových nebo kovových sloupků. Montáž betonového plotu je velmi jednoduchá, rychlá a zvládnete ji svépomocí. Případně můžete zvolit možnost, že kompletní práci za Vás odvedeme my.

 

Služby

 

Poradenství :

Nabízíme kompletní poradenství na naše produkty a konzultace zdarma v oblasti realizace a výstavby plotů. Rádi Vám připravíme soupis komponentů a cenovou nabídku na Vaše oplocení, včetně práce.

 

Výstavba oplocení :

Na Severní Moravě provádíme kompletní výstavbu oplocení. Na základě Vaší poptávky Vás navštívíme přímo na Vašem pozemku a rádi nabídneme nejlepší řešení Vašeho plotu.

Doprava a mechanizace

Doprava :

 

Zboží dopravíme do celé ČR přepravní službou nebo rozvozem.

Reference

Reference :

 

Naše práce je naší vizitkou, proto nabízíme možnost návštěvy na jakémkoliv projektu.

Kvalita

Výrobky jsou certifikovány ve Zkušebně stavebních hmot - ing. Zdeněk Stoklasa.

Hlavní konkurenční výhodou jsou příznivé pořizovací náklady, maximální pevnost, trvanlivost a vysoká odolnost.

Zaměřujeme se na precizní a rychlé provedení montáže plotů a pokládky dlažby našimi zkušenými zaměstnanci.

Certifikáty