Slévárny Třinec, a.s.

Slévárny Třinec, a.s.

Opotřebitelné díly kuželových, čelisťových a odrazových drtičů, zuby rypadel a bagrů.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

Slévárny Třinec, a.s.
Průmyslová 1001
739 65, Třinec - Staré Město
IČO: 258 30 716

Otevírací doba

Od 6:00 do 14:00 hod.

O nás

Výroba odlitků v Třineckých železárnách má dlouholetou tradici. Odlitky se v Třinci vyrábějí od roku 1842. Dnešní výroba odlitků je soustředěna do dvou sléváren šedé litiny a slévárny oceli.
Součástí slévárny je dřevomodelárna a kovomodelárna. Dlouholeté zkušenosti získané při výrobě odlitků jsou v naší firmě využívány pro uspokojení zákazníků z České republiky a Evropy.

Sortiment

K výrobkům Sléváren Třinec, a.s. patří:

  • články pásů velkorýpadel pro povrchovou těžbu
  • zuby a desky pásů pro těžební stroje
  • opotřebitelné díly pro kuželové, čelisťové a odrazové drtiče
  • hřebla pro důlní dopravníky
  • kladiva pro drtiče na úpravu kovového šrotu
  • odlitky z oceli, šedé a tvárné litiny podle specifikace zákazníka
  • výroba hutních válců

       - Hmotnostní členění odlitků
       - Značky odlévaných materiálů
       - Oblast výroba, sortiment
       - Zařízení a výrobní procesy

 

Součástí výrobního procesu jsou i služby jako výroba modelového zařízení, tepelné zpracování, opracování, povrchová úprava odlitků vč. lakování a expedice odlitků až k zákazníkovi. Odlitky dodáváme do různých průmyslových odvětví.

Doprava a mechanizace

Dle dohody

Reference

Reference - seznam firem

Lomy, pískovny a štěrkovny ČR

Kvalita

Na přání zákazníka provádíme také nedestruktivní zkoušky - např. rentgen, ultrazvuk , magnetickou polévací zkoušku a jiné. Odlitky dodáváme dle požadavků v surovém stavu , základované ,ohrubované nebo opracované na hotovo ve vlastním obráběcím středisku nebo v kooperaci. Reference našich zákazníků potvrzují vysokou kvalitu našich odlitků a jejich vysoké užitné vlastnosti i v extrémních podmínkách.

 

Slévárny Třinec, a.s. jsou držitelem systémového certifikátu dle EN ISO 9001 i certifikátu dle EN ISO 14 001 zabývajícím se vztahem k životnímu prostředí . Naše firma vlastní také výrobkové certifikáty udělených organizacemi jako Lloyd's Register, BUREAU VERITAS Marine division, DET NORSKE VERITAS, TÜV NORD Czech, Germanischer Lloyd, které dávají záruku, že technické a užitné parametry našich odlitků splňují nároky stanovené specifickými normami nebo podmínkami.

 

 

Certifikáty