SOLIDUM monolitické konstrukce s.r.o.

Nabízíme realizaci železobetonových monolitických staveb na klíč včetně předrealizačního poradenství s cílem najít pro naše klienty to nejvýhodnější řešení, kde se ekonomičnost, kvalita, spolehlivost a trvanlivost kloubí do jednoho společného celku.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

SOLIDUM monolitické konstrukce s.r.o.
Moskevská 1523/63
101 00, Praha 10 - Vršovice
IČO: 09235957

O nás

SOLIDUM monolitické konstrukce s.r.o. je nově vzniklá společnost v rámci českého stavebního trhu se zaměřením na realizaci železobetonových monolitických konstrukcí a s působností po celé České Republice.

Majitelé i management mají více jak 15 leté zkušenosti s realizací zakázek v tomto oboru a jsou autorizováni ČKAIT pro pozemní stavitelství. Během svého profesního života působili u nadnárodní stavební společnosti, kde si prošli na různých úrovních řízení jak celým procesem výstavby železobetonových konstrukcí, tak i vedením samostatného závodu, který se na tuto oblast specializoval.

Portfolio realizovaných staveb zahrnuje zakázky menšího rozsahu v objemu od několika milionů korun po rozsáhlé projekty v hodnotě několika set milionů korun českých. Získané zkušenosti byly získány z pestré skladby různých druhů staveb, zahrnující především bytové a administrativní komplexy, déle např. obchodní a výzkumná centra, z inženýrských staveb pak např. čistírna odpadních vod, konstrukce hloubených tunelů či stanice metra.

Na koho se obrátit

Jednatel
Ing. Jan Piskora
+420 737 256 474
Jednatel
Ing. Karel Zajíc
+420 737 255 569


Zařazení do kategorií