S. U. P. spol. s r.o.

S. U. P. spol. s r.o.

Technologie SUPERBETON pro finální povrchovou úpravu betonových podlah broušením a leštěním, brusky, diamantové nástroje, chemické prostředky na vytvrzení betonu, průmyslové vysavače a zametače, mycí automaty, úklidové stroje a příslušenství.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

S. U. P. spol. s r.o.
Masarykova 118 - Chapel Business Park
664 42, Modřice
IČO: 18827772

Otevírací doba

Otevírací doba:
Po - Pá: 8:00 - 16:00

O nás

Naše společnopst S. U. P. spol. s r. o. je výhradním zastoupením předních světových výrobců průmyslových strojů pro povrchové úpravy a údržbu všech typů podlah. Na českém a slovenském trhu působíme už více než 15 let, během kterých jsme se vždy snažili o maximálně vstřícný přístup k našim zákazníkům. Naše vlastní mnohaleté zkušenosti z oblasti broušení a leštění podlah i provádění profesionálního úklidu nám dávají dostatečné předpoklady pro kvalifikovanou poradenskou činnost v oblasti návrhů portfolia brousících a leštících podlahových strojů, efektivních brusných nástrojů a veškerého vybavení pro podlahářské profesionály.

Každodenní komunikací s našimi evropskými i americkými dodavateli bedlivě sledujeme světové trendy a novinky v oblasti průmyslových, komerčních i bytových podlah a po načerpání praktických zkušeností na zahraničních workshopech tyto nové technologie s úspěchem přenášíme do českého prostředí. Ve vztahu k našim odběratelům klademe velký důraz na dokonalé zaškolení a asistenci při realizaci několika prvních zakázek, dokud si nejsme jisti, že i naši odběratelé dokáží technologický postup bezchybně zvládnout a snažíme se tak jistým způsobem garantovat kvalitu podlah upravených námi dodanými technologiemi. Tento přístup nám poskytuje i tolik důležitou zpětnou vazbu od našich zákazníků, na jejímž základě se společně s výrobci snažíme podlahové stroje neustále zdokonalovat a přizpůsobovat našim podmínkám.

Tímto způsobem nyní uvádíme do českého prostředí i revoluční technologii úpravy betonových podlah - SUPERBETON®. Vidíme v ní obrovský potenciál nejenom pro podlahářské firmy, ale i pro společnosti zabývající se úklidem a facility managementem. V současné situaci velmi zostřené konkurence na trhu úklidových služeb a neustále klesající ceny za běžný úklid metru čtverečního podlahy je systém SUPERBETON® obrovskou příležitostí i pro společnosti, které se podlahářskými pracemi doposud zabývali pouze okrajově. Signály z amerického trhu, který má v oblasti leštění betonu několikaletý náskok, jasně ukazují, že se speciálními brousícími automaty (např Pioneer Eclipse Powerstar CG1) lze provádět broušení a leštění betonu stejně jednoduše, jako běžný úklid.

Sortiment

Technologie povrchové úpravy betonových podlah do vysokého lesku :

http://www.superbeton.cz/

 

Systém SUPERBETON® je komplexním technologickým postupem, který aplikací patentovaných brousících strojů a speciálně vyvinutých diamantových nástrojů umožňuje

 

přeměnu obyčejných betonových podlah v nádherné, lesklé a reprezentativní povrchy s velmi snadnou údržbou i v nejnáročnějších podmínkách

 

Systém SUPERBETON® bývá často skloňován jako “podlahový systém budoucnosti.” .

Leštěný beton se díky tomuto systému rychle stává konečným povrchovým materiálem, na který není potřeba používat vosky a polymerové nátěry. Díky převratnému vývoji ve výrobě speciálních brousících strojů a technik broušení mají nyní dodavatelé průmyslových i komerčních podlah možnost provést finální úpravu povrchů, ať už nových nebo starých, letěním do vysokého lesku a dodat tak investorovi podlahu, která nikdy nepotřebuje voskovat a ze které se neslupují horní vrstvy.

Systém SUPERBETON® umožňuje dosáhnout vysoce kvalitního povrchu s extrémní odolností, vzhledem připomínající přírodní kámen jako mramor nebo teraso, který se ale vyznačuje výjimečnou tvrdostí a odolností vůči mechanickému opotřebování. Z tohoto důvodu se sytém SUPERBETON® stal velmi oblíbeným zejména v průmyslových oblastech s velkým provozem, kde minimalizuje náklady na údržbu. Tato technologie zajišťuje dosažení velmi rovného a hladkého povrchu, který ale i v průmyslových oblastech může mít vedle vysoké odolnosti i velmi přitažlivý vzhled. Rovný a hladký povrch snižuje opotřebení a nároky na údržbu vysokozdvižných vozíků, především opotřebení pneumatik, ložisek a převodovek. Absence elektro-izolační vrstvy na povrchu snižuje zatížení elektrických zařízení způsobené elektrostatickými výboji. Podlaha z leštěného betonu má velmi uzavřené póry, díky čemuž jsou eliminovány skvrny po pneumatikách a je tak velmi lehce udržovatelná ekologickým způsobem bez použití silných detergentů.
Díky výjimečným vlastnostem jsou podlahy upravené systémem SUPERBETON® velmi oblíbené v logistických centrech, prodejních skladech, průmyslových halách, administrativních budovách, autosalónech, ale i restauracích, obchodech a dokonce v rodinných domech. Všude poskytují svým majitelům nenáročnou údržbu, vysoký lesk, reprezentativní vzhled a dlouhou životnost.
Díky speciálnímu prostředku Beton Hardener, který je součástí systému SUPERBETON®, bude podlaha až osmkrát tvrdší a odolnější mechanickému otěru.

 

Speciální průmyslové vysavače Sibilia:

 

Tyto vysavače se dodávají v různých provedeních a jsou schopné vypořádat se s veškerým průmyslovým odsáváním. Nejvýkonnější řada vysavačů - série "S" je zpravidla nasazována jako centrální jednotka pro sací systémy v cementárnách, betonárkách, uhelných elektrárnách nebo spalovnách. Speciální systémy filtrace umožňují těmto vysavačům nepřetržitou práci po dobu několika hodin i při odsávání velmi jemných materiálů jako je cement nebo popílek.


 

Průmyslové a komunální zametače DULEVO :

http://www.uklidovestroje.cz/download/katalog_dulevo_prumyslove.pdf

http://www.uklidovestroje.cz/download/katalog_dulevo_komunalni.pdf

DULEVO je celosvětově známá firma vyrábějící zametače, které dosahují neuvěřitelné účinnosti díky patentovanému systému sběru nečistot a filtrace, který je složen z vertikálního mechanického dopravníku a vysavače pro snížení prašnosti. Komunální zametače Dulevo 200 a Dulevo 5000 jsou díky možnosti zametání zcela bez použití vody vhodné i pro zametání a recyklaci velkého množství cementu v cementárnách.

 

 

 

 

Ukázkové provedení renovace 40 let staré betonové podlahy broušením, leštěním a aplikací konsolidačního prostředku C2 SUPER HARD s obsahem lithia. Logistické centrum nedaleko Prahy, celková plocha 1800 m².  Orientační cena zobrazené úpravy betonové podlahy cca 400 Kč BDPH/m2. Denní kapacita 150-200 m².

 

Na koho se obrátit


Ing. Jiří Gillig
777 667 870

Milan Pupišík
777 667 868

Další adresy

Fakturační adresa (sídlo firmy):
Hvozdíková 6
612 00 Brno


Zařazení do kategorií