TBG Pražské malty, s.r.o. - maltárna Radlice

Společnost TBG Pražské malty, s.r.o. se zabývá výrobou, dopravou a čerpáním materiálů pro lité samonivelační podlahy, tepelně izolační podlahové a střešní vrstvy a čerstvé malty.

Adresa

TBG Pražské malty, s.r.o. - maltárna Radlice
Puchmajerova 3
150 00, Praha 5 - Radlice
IČ: 25799380

Provozní doba

PO - PÁ:  7:00 - 20:00 hod.

Na koho se obrátit

Obchodní manažer Michal Bárta
224 814 962 , 602 237 719

Dispečer Otakar Kunc
606 672 599

Technolog pro Anhyment, CemFlow Jiří Picek
602 669 521

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Kontaktujte nás, prosím, pomocí tohoto formuláře. Zašlete nám Váš dotaz nebo nezávaznou poptávku. Odpovíme Vám v nejbližším možném termínu. Je to jednoduché a nikdy se nestane, že se k nám nedovoláte!
 

O nás

Další provozovnou společnosti TBG Pražské malty s.r.o., upravenou pro výrobu mokrých malt Malmix a litých cementových potěrů CemFlow, je výrobna v Praze 5 Radlicích. Jedná se o zařízení typu Pemat s objemem míchacího jádra 2 m³. Výrobna byla upravena pro výrobu značkových produktů začátkem roku 2008. Jedná se o moderní výrobní zařízení uvedené do provozu v roce 1998. Je vybavena automatickým řídícím systémem. Podle potřeby jsou dodávky zajišťovány z dalších dvou výroben v Písnici a na Rohanském ostrově. Výrobní kapacita: 80 m³/hod.


Sortiment

Výroba značkových produktů:

  • Anhyment - litý samonivelační potěr na bázi síranu vápenatého k vytváření vnitřních podlahových konstrukcí s perfektní rovinatostí povrchu.
  • CemFlow - litý cementový potěr určený k vytváření rovných podlahových konstrukcí i ve vnitřních prostorech s možným nárůstem vlhkosti.
  • Poriment - litá cementová pěna je určena k vyrovnávání nosných konstrukcí a k ochraně rozvodů vedených v podlaze.
  • Malmix - malta pro zdění jako např. cihel, cihelných bloků, plynosilikátových tvárnic, apod.


Doprava a mechanizace

Dopravu směsí zajišťujeme pomocí autodomíchávačů o maximálním objemu 8m3. Čerpání směsí zajištuje dceřiná společnost Pražské betonpumpy a doprava s.r.o. (http://www.transportbeton.cz/prazske-betonpumpy-a-doprava-s-r-o.html).


Certifikace