TBG Pražské malty, s.r.o. - maltárna Radlice

TBG Pražské malty, s.r.o. - maltárna Radlice

Společnost TBG Pražské malty, s.r.o. se zabývá výrobou, dopravou a čerpáním materiálů pro lité samonivelační podlahy, tepelně izolační podlahové a střešní vrstvy a čerstvé malty.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

TBG Pražské malty, s.r.o. - maltárna Radlice
Puchmajerova 3
150 00, Praha 5 - Radlice
IČO: 25799380

Otevírací doba

PO - PÁ:  7:00 - 20:00 hod.

Poptávkový formulář

O nás

Další provozovnou společnosti TBG Pražské malty s.r.o., upravenou pro výrobu mokrých malt Malmix a litých cementových potěrů CemFlow, je výrobna v Praze 5 Radlicích. Jedná se o zařízení typu Pemat s objemem míchacího jádra 2 m³. Výrobna byla upravena pro výrobu značkových produktů začátkem roku 2008. Jedná se o moderní výrobní zařízení uvedené do provozu v roce 1998. Je vybavena automatickým řídícím systémem. Podle potřeby jsou dodávky zajišťovány z dalších dvou výroben v Písnici a na Rohanském ostrově. Výrobní kapacita: 80 m³/hod.

Sortiment

Výroba značkových produktů:

  • Anhyment - litý samonivelační potěr na bázi síranu vápenatého k vytváření vnitřních podlahových konstrukcí s perfektní rovinatostí povrchu.
  • CemFlow - litý cementový potěr určený k vytváření rovných podlahových konstrukcí i ve vnitřních prostorech s možným nárůstem vlhkosti.
  • Poriment - litá cementová pěna je určena k vyrovnávání nosných konstrukcí a k ochraně rozvodů vedených v podlaze.
  • Malmix - malta pro zdění jako např. cihel, cihelných bloků, plynosilikátových tvárnic, apod.

Doprava a mechanizace

Dopravu směsí zajišťujeme pomocí autodomíchávačů o maximálním objemu 8m3. Čerpání směsí zajištuje dceřiná společnost Pražské betonpumpy a doprava s.r.o. (http://www.transportbeton.cz/prazske-betonpumpy-a-doprava-s-r-o.html).

Certifikáty