THERMOSERVIS - TRANSPORT s.r.o.

THERMOSERVIS - TRANSPORT s.r.o.

Nákladní autodoprava - sklápěče, návěsy, kontejnery. zemní práce, demolice, prodej a dovoz sypkých materiálů, nakládání s odpady


Jak nás kontaktovat?

Adresa

THERMOSERVIS - TRANSPORT s.r.o.
Roviny 825/4
643 00, Brno - Chrlice
IČO: 269 12 643

O nás

Firma THERMOSERVIS-TRANSPORT s.r.o. působí na trhu již 20 let.
Spolehlivě, levně a kvalitně zajišťujeme zemní práce, nákladní autodopravu, kontejnerovou přepravu, dovoz materiálu (písky a štěrky, recykláty i obalované směsy, stavební a inženýrský dozor, geodetické práce.
Vše na klíč, bez vašich starostí, máme bohaté zkušeností v oboru a nejlepší ceny na trhu.
Naši spolehliví, zkušení a kvalifikovaní pracovníci, vždy dobře odvedou kvalitní práci ve velice krátkých časových termínech. Po vzájemné domluvě jsme schopni pracovat kdykoli. Náš tým je tu pro vás 24 hodin denně.

Sortiment

PRODEJ MATERIÁLU

  • písky, štěrky, cihelný recyklát, betonový recyklát, asfaltový recyklát, posypová sůl

Veškeré materiály pro vaši stavbu výhodně až na místo. Zemina, písek, štěrk, kamenivo, suť, stavební recyklát, obalové směsi.


UKLÁDKA ODPADU

  • stavební sutě, betony, výkopová zemina

K uložení přijímáme tyto druhy stavebních odpadů a zemin:

Kód        Kat.    Název odpadu                                                                    Cena

17 01 01    0    betony                                                                                150,-/t
17 01 02    0    cihly                                                                                    100,-/t
17 01 03    0    tašky a keramické výrobky                                               100,-/t
17 05 04    0    zemina a kamení neuvedení pod č. 17 05 03                     80,-/t
17 05 06    0    vytěžená hlušina neuvedená pod č. 17 05 05                    80,-/t

  

STAVEBNÍ ČINNOST

Komplexní dodávky zemních prací  - násypy, zářezy, hloubení drážek a výkopů, modelace terénu, hrubé terénní úpravy, čisté terénní úpravy, skrývky ornic a zemin, kypování sypkých materiálů a zemní práce na klíč dle dodaného projektu včetně technického a stavebního dozoru, inženýrských a geodegických služeb.

Používáme dozery a bagry Caterpillar a celou řadu zemních strojů JCB - traktorbagry, minirypadla a pásová i kolová rypadla.

 

Doprava a mechanizace

  • Kontejnerová doprava
  • Zajistíme rychle a spolehlivě odvoz stavebních i jiných odpadů, dovoz materiálů - písky, štěrky, beton a další. K dispozici máme kontejnerová vozidla od 3 do 9 tun a široké spektrum kontejnerů různých velikostí (jak objemově tak tonáží) v dostatečném množství. Objednávejte jednoduše telefonicky nebo emailem, vaši objednávku vyřídíme do 24 hodin. Máme za smluvní partnery kompletní škálu dodavatelů surovin i odběratele odpadů, tzn. pokud potřebujete beton či asfalt, nemusíte sami kontaktovat betonárku či obalovnu.

     

  • Nákladní autodoprava
  • Přivezeme a odvezeme vše kamkoliv a kdykoliv. Máme moderní nákladní automobily Mercedes Benz a Renault, tahače a návěsy (dvou i tříosé), nákladní automobily (8kolky a 6kolky), vleky a přívěsy, malá kontejnerová vozidla, sklopky a sklápěče, valníky.

     


Máme moderní vozový park s automobily značek Mercedes Benz a Renault i velké množství zemních stavebních strojů značek Caterpillar a JCB.