TONSTAV-SERVICE s.r.o. - PODLAHOVÉ BRUSKY HTC GREYLINE

Admin 07.06.2016

Stali jsme se výhradním dodavatelem „šedé řady“ podlahových brusek HTC Greyline švédského výrobce HTC SWEDEN AB pro Českou republiku.

HTC Greyline je cenově bezkonkurenční řadou podlahových brusek a vysavačů využívajících přednosti profesionální černé řady strojů (patentovaný planetový převod, konstrukce brusných hlav).

Šedá řada disponuje jednoduchou, ale robustní konstrukcí. Ať už jedno či tříkotoučové stroje lze rychle rozložit a zajistit tak jejich snadnou přepravu. Volbou krytu ke kraji brusky získáme krajovou brusku.

Podlahové brusky jsou určeny:

k přípravě povrchů: brusná souprava v kombinaci s vhodnými HTC pracovními nástroji pomůže zbrousit, zdrsnit nebo odstranit následující povrchy:

·         epoxidy

·         lepidla (cementová či na koberce / linolea)

·         barvy

·         laky, fermeže

k broušení a srovnání povrchů: HTC brusky umožňují mj. broušení hrbolů, nálitků, napojení nebo špatně výškově nalitých podlah nejčastěji z materiálů:

·         beton

·         cementových potěrů

·         cementových stěrek

·         asfaltu

·         anhydridu

·         dřeva

k broušení a renovaci dřevěných podlah: pomocí diamantových nástrojů a smirkových papírů umožňují HTC brusky brousit i dřevěné podlahy

Stroje Vám na některé z divizí společnosti TONSTAV-SERVICE s.r.o. ochotně předvedou a s výběrem vhodného typu pomohou zkušení technici, absolventi profesionálního semináře HTC Akademie. Ti jsou schopni předvést stroj i na Vaší stavbě a po dohodě zaškolit Vaše pracovníky.

Na pobočkách v Českých Budějovicích, Praze, Brně, Ostravě, Berouně a Hradci Králové Vám poskytneme záruční i pozáruční servis nebo dodáme potřebné příslušenství a náhradní díly.

Brusky HTC jsou Vám k dispozici také na všech našich půjčovnách. V případě poruchy Vašeho stroje jsme připraveni Vám po dobu jeho opravy nabídnout rychlé a efektivní řešení v podobě zapůjčení náhradního stroje.

Více informací o bruskách HTC na: http://www.tonstav-service.cz/podlahove-brusky-htc-greyline

Ke stažení leták Brusky HTC Greyline – novinka v sortimentu.

Text: Zeva Humlerová, marketing TONSTAV-SERVICE s.r.o.

Kontakt: www.tonstav-service.cz ,  tel.: 387 840 111, e-mail: info@tonstav-service.cz