TONSTAV-SERVICE s.r.o. - ÚPRAVA BETONOVÝCH PODLAH S LASEROVOU PŘESNOSTÍ

Admin 18.03.2016

Představujeme se Vám jako výhradní zástupce stroje na úpravu betonových povrchů SOMERO.

Je pro nás prioritou držet v tomto segmentu trhu krok s vývojem ve světě a proto neustále sledujeme novinky a vyhledáváme nové možnosti a příležitosti dodávek moderních strojů pro tuzemský stavební trh.

Díky silné pozici na trhu, kterou budujeme již 20 let, a plošnému pokrytí celé ČR se nám daří získávat výhradní zastoupení pro špičkové značky světové produkce. Jednou takovou je bezesporu SOMERO ENTERPRISES, Ltd., kde s jejich technikou a stroji cílíme na oblast podlahářů a betonářů již 9 let.

STROJE NA ÚPRAVU POVRCHŮ SOMERO - ÚPRAVA BETONOVÝCH PODLAH S LASEROVOU PŘESNOSTÍ.

Realizace betonových konstrukcí patří do skupiny náročnějších aplikací. Používání laserem naváděných strojů se stává standardem kvality a je vyžadováno mnohými poučenými investory.

Laserem naváděné finišery jsou stroje na finální povrchovou úpravu betonů s pojízdnou plošinou pro plochy do 5000 m³/den.

Pomocí srovnávací technologie seřezává betonovou směs na konečnou výšku, vyhlazuje ji a vibruje - vše během jediného pojezdu.

Na rozdíl od konvenčních metod jako je srovnávání k vodící liště, což je pracné a vyčerpávající, přináší laserem naváděné stroje spolehlivé a přesné výsledky neměnné kvality, aniž by z toho kohokoli bolela záda.

A jak fungují laserem naváděné stroje?

Tyto stroje umožňují vybudovat libovolně velké plochy vyrovnaně a s přesným porovnáním se srovnávacím bodem.

Jako srovnávací bod funguje laserový snímač výšky. Dva přijímače umístěné na koncích vyrovnávací lišty tak tvoří kontrolní mechanismus, který umožňuje, aby byla hlava průběžně a automaticky upravována do správného sklonu s frekvencí pěti impulsů za sekundu.

Nejsou zapotřebí pomocné předem zaměřené plochy a odhad výšek mezi referenčními body. Sklon je kontrolován laserem, a to průběžně ve všech směrech.

K dosažení minimálních odchylek je také nutná kvalitní dodávka betonu, konstantní lití (nejlépe okolo 125 mm) a přesná pokládka prováděná dobře spolupracujícím týmem.

Somero Enterprises, Ltd., nabízí širokou škálu strojů, kde jedním z parametrů použití  je velikost staveb a zaměření potencionálních zákazníků. Představíme Vám nyní jednu z novinek, která již od ledna 2016 má v ČR svého majitele.

 

S-10A Laser Screed®:

S-10A Laser Screed ® je novým strojem společnosti SOMERO pro oblast pokládky betonových průmyslových podlah a jiných typů betonových ploch.

Díky výkonnému hydraulickému systému zdvihu a laserem řízené samonivelační liště je dosaženo vyšší rovinnosti i při velmi nízké vrstvě betonu. Plynulý chod zajišťují stabilizátory a plně integrovaná lišta. Hydraulický šnek seřezává plochu, přičemž je přebytečný beton shrnován na stranu s minimalizací bočního překryvu díky offsetové liště.   

S-10A Laser Screed ®:

Zarovná až 460 m² za hodinu.

Rychlé a jednoduché spuštění – v minutě připraven pro práci.

Jednoduché čištění se zabudovanou hydraulickou tlakovou myčkou.

Schopný dosáhnout hladkého zarovnání i v náročných podmínkách.

Jednodušší obsluha pouze jedním pracovníkem.

Šetří mzdové náklady o více než 50%.

Firmou, která již čerpá veškeré výhody z koupě stroje S-10A Laser Screed ® , je VibroBeton, s.r.o.

Dle posledních informací jednatele jsou velmi spokojeni s funkčností tohoto stroje a s rozhodnutím si tento stroj pořídit. Mají již několik zdárně zrealizovaných zakázek a potkávají se s velmi dobrou odezvou na kvalitu práce provedené tímto strojem, viz. foto: / Olomouc, Lidl Česká republika v.o.s.

    
 
   

 

Tímto si otevírají nové možnosti růstu firmy a věří, že se tato investice vyplatila. V neposlední řadě se stávají pro investory vyhledávaným subjektem, protože strojní zpracování pokládky betonu se stává ve vyspělých zemích standardní záležitostí a to byl jeden z hlavních důvodů proč si firma VibroBeton, stroj Somero pořídila.

Firma se nyní může soustředit jen na získávání nových zakázek, my v TONSTAV-SERVICE s.r.o. se postaráme vždy o to, aby jejich stroj byl v plné kondici a aby se mohli na nás kdykoliv obrátit.

Společnost TONSTAV-SERVICE s.r.o. je zde pro Vás jako výhradní zástupce pro prodej a servis strojů na úpravu povrchů Somero stále k dispozici.

Více info o strojích SOMERO na http://www.somero.cz/cz/

Text: Robin Jež, Senior Sales Manager TONSTAV-SERVICE s.r.o.

Kontakt: www.tonstav-service.cz