TOPOS PREFA Tovačov s.r.o.

TOPOS PREFA Tovačov s.r.o.

Zhotovitel a dodavatel železobetonových konstrukcí skeletsystem, stropsystem, skelet Pro, opěrných zdí a dalších výrobků.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

TOPOS PREFA Tovačov s.r.o.
Annín 53
751 01, Tovačov II
IČO: 277 77 286

Otevírací doba

Pondělí - pátek :

6.00 - 15.30 hod.

O nás

TOPOS Prefa Tovačov je součástí skupiny Goldbeck. Se svým sesterským závodem v Dolních Bučicích a dalšími sesterskými společnostmi tvoříme nejvýznamnějšího výrobce prefabrikovaných betonových konstrukcí v Čechách a na Moravě. Svým zákazníkům nabízíme komplexní služby od projekce, přes výrobu až po montáž.

Sortiment

Skeletsystem :

 

Skeletsystem Goldbeck je stavebně-konstrukční řešení pro hrubé stavby. Jeho prefabrikované celky jsou spolehlivé a přesně známe jejich vlastnosti a výsledné chování. Nosná stavební konstrukce Skeletsystem.

  • nahrazuje nejnáročnější mokré procesy na stavbě,
  • umožňuje vybudovat hrubou stavbu vašeho domu výrazně rychleji,
  • má volnou vnitřní dispozici,
  • umožňuje snadno použít široká panoramatická okna.

 

Infolinka : 800 33 11 99

email: info@skeletsystem.cz
web: www.skeletsystem.cz

 

 

Stropsystem :

 

Stropsystem Goldbeck je stavební systém určený pro řešení horizontálních konstrukcí, tedy hlavě stropů, balkónů a schodišť. Předpjaté dutinové stropní panely naší vlastní výroby (Spiroll) mají vysokou únosnost, požární odolnost a umožňují překlenou velké vzdálenosti mezi nosnými konstrukcemi stavby.

 Stropsystem Goldbeck se uplatňuje v bytové výstavbě se značně členitými půdorysy, při výstavbě rodinných domů, řadových a bytových domů, v průmyslových objektech a drobných stavbách jako jsou garáže nebo dílny.

Několik našich vlastních technických řešení máme podložených Osvědčením o zápisu užitného vzoru.

Seznam budov, které využívají stropy, schodiště a balkóny; vyprojektované, vyrobené a postavené v rámci systému Stropsystem Goldbeck; je široký.

 

Infolinka : 800 26 11 27

email: info@stropsystem.cz
web: www.stropsystem.cz

 

 

Skelet Pro:

Názvem Skelet Pro souhrnně označujeme skeletové konstrukce, které dodáváme zpravidla pro stavby průmyslového, občanského, prodejního a podobného charakteru. Konstrukce projektujeme, vyrábíme, dodáváme i sestavujeme. 

 Naše železobetonové nosné systémy jsou vhodné pro výstavbu výrobních a logistických hal, administrativních budov, společenských a obchodních center nebo například zemědělských objektů.

Technický servis od zpracování konceptu po montáž realizujeme ve vlastní konstrukční kanceláři, kde projekty vznikají na míru podle požadavků zákazníka.

 

Opěrné zdi a další výrobky :

Opěrné stěny tvaru "L" a opěrné stěny tvaru "T" se používají pro výstavbu siláží a polních hnojišť, skládek sypkých materiálů, na zemědělských farmách a objektech. Výšku lze libovolně zvolit. Stěnové panely se osazují jeřábem za ocelová oka a jejich výhodou je minimální údržba, dlouhá životnost a možnost velmi snadno a rychle je rozebrat a opět použít na jiném místě.

- opěrné stěny tvaru L

- opěrné stěny tvaru T

- ostatní prefabrikované výrobky  :  Dokážeme vyprojektovat, vyrobit a dodat takřka jakékoli prefabrikované železobetonové prvky. S našimi technologiemi, lidskými zdroji a kapacitami dokážeme pokrýt i složité a rozsáhlé dodávky.

 

 Pod obchodní značkou Stropsystem Goldbeck se specializujeme na prefabrikované stropní konstrukce, schodiště, balkóny a lodžie a pod obchodní značkou Skeletsystem Goldbeck na stavby skeletů pro rodinné a řadové domy, školy, sportovní zařízení, průmyslové, obchodní a administrativní haly.

 


Katalog Betonserver

Doprava a mechanizace

Nabízíme i samostatné přepravní služby. Speciálně se pak zaměřujeme na :

  • Standardně nabízíme přepravu nákladů s návěsy 13, 6 metru (plato).
  • Za pomoci smluvních partnerů zajišťujeme vnitrostátní i mezinárodní přepravu.
  • Přepravujeme celovozové zásilky, kusové zásilky a také nadrozměrné náklady.

 

Reference

Reference

Kvalita

Společnost je držitelem certifikátu systému jakosti ČSN EN ISO 9001:2001, systému environmentálního řízení dle normy ČSN EN ISO 14001:2005 a systému řízení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci dle OHSAS 18001:1999, je dozorována LGA Norimberk SRN pro výrobky s měkkou výztuží.

Certifikáty

Železobetonové prvky vyrábíme nejvyspělejší technologií na trhu za předem daných podmínek, pod dohledem zkušených manažerů kvality a podle návrhů našich vlastních konstruktérů. Celou fázi výroby máme plně pod kontrolou a trvale provádíme průkazné zkoušky.  Výsledné prvky proto mají vysokou jakost a kvalitní povrch.

Prefabrikované betonové dílce vyrábíme z prostého vyztuženého nebo předpjatého betonu. Specifické požadavky na vzhled finálního povrchu dokážeme řešit již při přípravě směsi, formováním nebo ručně.