TRUMF sanace s.r.o.

TRUMF sanace s.r.o.
Výroba silan/siloxanového emulzního krému AquaStop Cream®.

Jak nás kontaktovat?

Adresa

TRUMF sanace s.r.o.
Pod školou 2/966
150 00, Praha 5 - Košíře
IČO: 24271268

O nás

Jsme firma zabývající se oblastí sanace vlhkého zdiva, se zkušenostmi již od roku 1996, kdy jsme začali provádět první tlakové i beztlakové chemické injektáže zdiva. Máme tak možnost objektivně vyhodnocovat různé injektážní metody a jejich výsledky.

Sortiment

Injektáž zdiva svépomocí injektážním krémem AquaStop Cream®

 

Celý systémový program pro zhotovení injektáže zdiva svépomocí je koncipován tak, aby to zvládl úplně každý a výsledek byl naprosto spolehlivý. Injektáž zdiva svépomocí injektážním krémem AquaStop Cream® je určená zejména pro koncové spotřebitele, ale i pro profesionální firmy v odboru sanace vlhkého zdiva. Připravili jsme pro Vás kompletní servis pro zhotovení injektáže zdiva svépomocí, t.j. aplikační návod viz. Návod k aplikaci, prodej ucelené řady materiálů a aplikačního zařízení viz. Eshop a v neposlední řadě i profesionálního aplikačního zařízení a nářadí k možnému zapůjčení viz. Ceník. Krémová injektáž zdiva svépomocí, i když ji provádějí zejména koncový spotřebitelé, ale i injektážní firmy, je efektivnější a svou účinností předčí ostatní metody injektáže zdiva. Paradoxně není potřeba profesionálních a drahých zařízení a přesto výsledky této metody ve spojení s vynikajícími vlastnostmi silanového krému AquaStop Cream® předčí výsledky leckterých profesionálních firem v oblasti sanace vlhkého zdiva.

 

S naším kompletním servisem, t.j., s podrobným návodem pro zhotovení injektáže zdiva svépomocí, prodejem všech potřebných materiálů a aplikačních zařízení, instruktážním videem, kalkulačkou pro výpočet spotřeby, internetovou bezplatnou poradnou a telefonickou poradenskou službou na mob.čísle:

731 565 565 to s troškou šikovnosti zvládne úplně každý!

Video :  Jak provést injektáž zdiva svépomocí

Návod k aplikaci injektáže zdiva svépomocí

 

Díky jedinečně specifickým vlastnostem krémové injektážní hmoty AquaStop Cream® viz. popis výrobku a její jednoduché a přesto vysoce účinné aplikaci se stala tato injektáž prokazatelně nejúčinnější a neuniverzálnější injektáží mezi beztlakovými, ale i tlakovými chemickými injektážemi pro zhotovení hydroizolační clony ve zdivu k zamezení vzlínající vlhkosti. Plnohodnotně a bez rizika statického narušení stavby nahrazuje podřezávku domu! Injektážní silanový krém AquaStopCream® s aplikační pistolí a příslušenstvím si můžete zakoupit na našem E-shopu nebo přímo na naší provozovně viz Kontakt. K docílení vynikajících výsledků pro zhotovení hydroizolační clony ve většině druzích zdiva postačí injektáží krém AquaStopCream® a dodržení námi doporučeného technologického postupu. V neposlední řadě je krémová injektáž hygienicky nezávadná, jelikož injektážní krém AquaStop Cream® neobsahuje organická rozpouštědla a jiné člověku škodlivé látky. V případě dotazů ohledně postupu práce při injektáži zdiva svépomocí anebo dotazů na náš injektážní přípravek AquaStop Cream® neváhejte nám napsat dotaz do poradny a my Vám v co nejkratší době odpovíme. (viz. Poradna)

 

Formulář poradny

 

 

Kvalita

Naše firma provádí nejen injektáž zdiva, ale i další sanační práce k trvalému odstranění vlhkosti spodní stavby Vašich objektů jako jsou odkopy obvodového zdiva, svislé vnější i vnitřní hydroizolace podúrovňového zdiva, drenážní systémy , sanační omítky, dodatečné hydroizolace betonových podlah a konstrukcí a další technologie sanace zdiva Praha a okolí.
www.sanace-injektaz-zdiva.cz
     O nás :
  • 20 let zkušeností v oboru injektáže a sanace zdiva
  • zkušení pracovníci s dlouholetou praxí
  • jako první jsme vyvinuli dvoufázovou krémovou injektáž
  • jsme aplikační firma, ale i výrobci sanačních materiálů
  • každým rokem injektováno okolo 100 domů bez reklamace
  • poskytujeme 100% garanci na tlakovou krémovou injektáž zdiva
  • používáme injektážní vysoce koncentrovaný krém s maximální možnou 80%ní koncentrací aktivní látky silan/siloxanu v obsahu

Na koho se obrátit

Jednatel
Jiří Švorc
602 282 982

Ceník

Cena nákladů injektáže zdiva

Další adresy

E-shop (prodej) : Vedoucí prodeje: Mgr. Ludmila Ferancová Mob: 602 282 982 Osobní odběr zboží na adrese Blatnická 14/3, Praha 5 – Sobín ( Nutno volat 1 hodinu předem ! Mob. 602 282 982 ) Pro Slovenskou republiku: www.injektaz-muriva-svojpomocne.sk

Zařazení do kategorií