VibroBeton, s.r.o.

Výroba betonových a podlahových konstrukcí, realizace tenkovrstvých epoxidových a polyuretanových stěrek.

Adresa

VibroBeton, s.r.o.
U Hřiště 360
747 92, Háj ve Slezsku - Chabičov
IČ: 247 95 739

Provozní doba

Kontakt

Telefon 553 773 205
Fax 553 773 205

Na koho se obrátit

Jednatel Pavel Blažej
777 565 804

Výroba Jaromír Batko
777 356 577

Jednatel Ing. Petr Glos
777 565 558


O nás

Základním stavebním prvkem společnosti jsou betonové a podlahové konstrukce, které se používají ve výrobních, prodejních a skladovacích halách, v objektech zemědělských, v podzemních garážích, ale i v objektech občanské vybavenosti.
Dalším ze segmentů výrobního programu firmy stejně u podlah betonových, je realizace tenkovrstvých epoxidových a polyuretanových stěrek.


Sortiment

Provádíme:

 

Průmyslové a betonové podlahy :

Tvoří nedílnou součástí většiny pozemních průmyslových staveb. Jsou výsledkem vhodného projekčního řešení a pečlivého provedení samotné realizace podlahy a tvoří základní stavební prvek ať už jako finální povrch nebo podklad pro další podlahové systémy.

 

Tenkovrstvé epoxidové a polyuretanové stěrky :

nacházejí své uplatnění v širokém spektru pozemních průmyslových staveb. Jako vysoce esteticky hodnotné podlahy se aplikují v součinnosti s podkladními betonovými konstrukcemi. Jejich estetická a užitná hodnota je řadí mezi základní systémy kontaktních povrchových úprav.

 

Lité potěry :

Vhodné pro oblasti občanské vybavenosti s moderním řešením čistého a elegantního zhotovení litých potěrů pod finální nášlapné vrstvy s využitím ukládání samo- zhutňujících materiálů vysoké kvality.

 

V součinnosti s výrobním programem jsme schopni realizovat i projekty občanské vybavenosti za použití odborného ukládání samo- zhutňujících materiálů vysoké kvality renomovaných výrobců jako jsou směsi na bázi síranu vápenatého nebo cementových potěrů. 

 

Čerpání betonu :

Concrete Boy 380H je jediné čerpadlo na jemný beton, které je schopné na malém prostoru zpracovávat materiál o max. zrnitosti 32 mm s dopravním tlakem 70 bar a dopravním výkonem 18 m3/hod.


Reference

Reference

Aktuality


Kvalita

Hlavní vizí společnosti VibroBeton s.r.o. je poskytování kvalitních služeb svým klientům počínaje konzultacemi, návrhem technologií, cenovými kalkulacemi a finální realizací podlahových systémů v závislosti na potřebách našich klientů s přispěním našich zkušeností.