ZIPP Brno s.r.o.

Projektování, statika a realizace železobetonových konstrukcí. Jeřábnické práce, pronájem vysokozdvižných plošin, doprava.

Adresa

ZIPP Brno s.r.o.
Kaštanová 489/34
620 00, Brno - Brněnské Ivanovice
IČ: 49975561

Provozní doba

Kontakt

Telefon 545 423 077
Fax 545 423 069

Na koho se obrátit

Obchodník Ing. Zdeněk Machala
545 423 077 , 602 544 189


O nás

Společnost ZIPP Brno je stavební firmou zabývající se projektováním a statikou železobetonových konstrukcí, dodávkou staveb na klíč, poskytujeme dopravní služby, pronájmy jeřábů a montážních plošin a v menším rozsahu zámečnickou a opravárenskou činnost.


Sortiment

Navrhování a statika železobetonových konstrukcí :

Navrhujeme a řešíme projekty ze všech oblastí pozemního stavitelství (objekty výrobní, obchodní, bytové) a z různých konstrukčních systémů včetně konstrukcí předpínaných.

V současné době nabízíme:
 - návrhy železobetonových konstrukcí ve spolupráci s architekty či soukromými investory

 - zpracování projektů statiky pro jednotlivé stupně dokumentace (územní řízení, stavební povolení, realizační a dodavatelská dokumentace)

 - konzultace spojené s přípravou stavby a optimalizace konstrukčního systému

 - spolupráce při přípravě projektů 

 

Dodávka a montáž železobetonových konstrukcí :

 - Středisko železobetonových konstrukcí je nosným střediskem naší společnosti. Realizační tým spolupracuje s investory, projektanty a stavebními firmami v celé České republice. Naše montážní skupiny pracují rovněž na stavbách na Slovensku.

 - Pro přípravu a následnou realizaci jednotlivých zakázek využíváme vlastní kapacity projekční, dopravní a montážní.

 - Nabízíme kompletní servis zahrnující optimalizaci navržené konstrukce, koordinaci projekčních prací, dodávku prvků na staveniště a následnou montáž konstrukcí včetně souvisejících činností jako je například dobetonování a tmelení spar, betonáže spřažených konstrukcí, základové patky, související ocelové konstrukce a podobně.

 

Naše další služby :

 


Doprava a mechanizace

Disponujeme vlastním strojním vybavením, které využíváme pro svou vlastní potřebu a volné kapacity rovněž pronajímáme. Jednotlivé typy mechanismů jsou uvedeny včetně základních technických parametrů. Bližší informace a možnosti nasazení jednotlivých typů strojů jsou k dispozici u pracovníků střediska mechanizace.

Doprava

- Jeřáby a plošiny

 


Reference

Kompletní realizace staveb :

V této kategorii staveb firma nabízí výstavbu bytových a rodinných domů dle projektů zákazníků nebo vlastních typových podkladů. Nabízí provedení na klíč, eventuálně pouze hrubých staveb. Ve spolupráci s bankami rovněž nabízí zajištění financování výstavby formou hypotečních úvěrů.

Společnost ZIPP Brno dále realizuje generální dodávky a rekonstrukce administrativních budov a průmyslových hal. Provádí nejen kompletní opravy střech a fasád, ale i rekonstrukce elektroinstalace, podlah, demolici vnitřních dispozic, vzduchotechniky, vytápění, provádí výměny výplní otvorů, výměny podlah, zpevnění sloupů, osazení jeřábových drah atd.

Na nejvýznamnější realizované stavby a rekonstrukce se můžete podívat v sekci reference.

 


Kvalita

V roce 2004 byl zaveden systém řízení jakosti dle certifikátu ČSN EN ISO 9001:2009 a od roku 2005 firma zavedla a používá systém managementu a ochrany zdraví při práci odpovídající požadavkům specifikace OHSAS 18001:2008, systém enviromentálního managementu dle ČSN EN ISO 14001:2005 a systém bezpečnosti informací dle ČSN ISO/IEC 27001:2014


Certifikace