Českomoravský beton, a.s., provoz Sedlčany

Českomoravský beton, a.s., provoz Sedlčany


Betonárna typu ELBA s hodinovým výkonem 50 m3. Objem mísícího jádra je 1,25 m3. Celoročný provoz, pro zimní období je vybavena zařízením pro ohřev kameniva a teplé záměsové vody.


Jak nás kontaktovat?

Adresa

Českomoravský beton, a.s., provoz Sedlčany
Nádražní ul.
264 01, Sedlčany - Červený Hrádek
IČO: 49551272

Otevírací doba

po - pá  6.00 - 15.00 
so 7:00 - 11.00

V jinou dobu po dohodě s dispečinkem betonárny.

Poptávkový formulář

O nás

Českomoravský beton, a. s., je holdingovou společností, která prostřednictvím vlastních betonáren a dceřiných společností dodává transportbeton v široké škále pevnostních tříd a druhů na území České a Slovenské republiky. Skupina, jejíž vznik spadá do počátku 90. let minulého století, v současné době provozuje sedmdesát nově postavených nebo zrekonstruovaných betonáren.

Celá skupina – holdingová společnost a její dceřiné společnosti – vystupují pod jednou společnou obchodní značkou Českomoravský beton.

Betonárna Sedlčany je jedním z provozů společnosti Českomoravský beton, a.s., která se nachází v Sedlčanech v ulici Nádražní – Červený Hrádek.

Hlavními výhodami betonárny typu ELBA je počítačově řízený výrobní proces zajišťující špičkovou kvalitu produktů a vysoký výkon (až 50 m3/ hod). V případě potřeby většího hodinového výkonu má provoz k dispozici záložní betonárny společnosti v okolí. Objem mísícího jádra je 1,25 m3. Maximální denní výkon je však přizpůsoben dle přání zákazníka. Betonárna v Sedlčanech je provozována celoročně, pro zimní období je vybavena zařízením pro ohřev kameniva a teplé záměsové vody.

Sortiment

Betonárna Sedlčany nabízí kromě transportbetonu také výrobu moderních materiálů pro lepší stavění, mezi které patří lité směsi ANHYMENT, CEMFLOW, SLIMFLOW a PORIMENT.

Ke všem produktům je poskytována široká nabídka služeb včetně poradenství. Veškeré kontakty naleznete na stránkách společnosti v detailu provozu.

Doprava a mechanizace

Českomoravský beton, a.s., Středisko čerpání

TBG BETONPUMPY MORAVA s.r.o. 

Čerpání betonu a litých potěrů se zajišťují čerpadly:

 

 

 

 

 

 

 

<ul style="margin: 1em 0px; box-sizing: border-box; background-clip: padding-box; padding-right: 0px; padding-left: 0px; list-style-type: none; list-style-image: none; color: rgb(0, 0, 0); font-family: Montserrat, system-ui, -apple-system, BlinkMacSystemFont, " segoe="" ui",="" roboto,="" oxygen,="" ubuntu,="" cantarell,="" "fira="" sans",="" "droid="" "helvetica="" neue",="" sans-serif;="" font-size:="" 14.08px;="" background-color:="" rgb(255,="" 255,="" 255);"="">

 

 

 

 

 

 

 

  • Mobilní čerpadla s délkou výložníku 17 – 58m
  • Pumpomixy
  • Betonovací věže s délkou výložníku 32m
  • Stabilní čerpadla
  • Maltová čerpadla
  • Pístová a šneková čerpadla na lité podlahy 

Kvalita

Vysokou kvalitu výroby demonstruje zavedený a udržovaný certifikovaný systém řízení jakosti dle normy ČSN EN ISO 9001, certifikovaný systém hospodaření s energií dle normy ČSN EN ISO 50001 a certifikovaný systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci ČSN EN 45001. Zkušebnictví provádí akreditovaná zkušební laboratoř společnosti BETOTECH, s.r.o. Betonárna má úspěšně zavedenou novou certifikaci systému managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci dle ISO 45 001. Zároveň také úspěšně proběhla na všech provozech ve skupině Českomoravský beton re-certifikace systému managementu hospodaření s energií dle ISO 50 001.

Certifikáty

Na koho se obrátit

Vedoucí provozu
Jakub Novotný, DiS.
776 030 544
Obchodník pro speciální produkty
Jan Šimák
724 962 650
Technolog, BETOTECH s.r.o.
Vladimír Ouška, DiS.
602 304 726

Ceník

Ceník Sedlčany


Skupina